Kapcsolat

3910 Tokaj,

Bajcsy-Zsilinszky Endre út 5.

 

Tel./Fax.: +36-47/353-743 vagy +36-20/539-5436

E-mail: info@tokajvarhotel.hu
 

I. Tokaji Utcazene Fesztivál

 

Időpont: 2018. május 20.

Helyszín: Tokaj

Utcazene Verseny (közönségszavazattal és külön zsűrizéssel) gasztronómiai, és kézműves vásárral, Tokaji borok kostólóival egybekötve. Különleges hangszerek, különleges zenék, stílusos előadók, egybefoglalva nagyon színes és egyedi program várható akusztikus formában!

A megküldött zenei videókból kerül ki a 36 résztvevő, akik a helyszínen mutatják be tudásukat a nagyérdeműnek!

A szlogenjük: „Zene az kell!” :)

14 helyszínen fognak zenélni a zenészek Tokaj város sétálóutcáján egész nap!

Program:

1. Böne Borozó
10.00-; 13.00-; 16.00-: Fall Inside
11.00-; 14.00-; 17.00-: Emma Undressed
12.00-; 15.00-; 18.00-: Blues Fathers

2. Vinótéka
10.00-; 13.00-; 16.00-: Kalóz Capriccio
11.00-; 14.00-; 17.00-: Men Named Holger
12.00-; 15.00-; 18.00-: Matus Mihály

3. Kávémanufaktúra
10.00-; 12.00-; 14.00-; 16.00-: No Dress Code Acoustic
11.00-; 13.00-; 15.00-; 17.00-: Mi az ábra?

4. Rákóczi Pince terasz
10.00-; 13.00-; 16.00-: Kelet Brass Band
11.00-; 14.00-; 17.00-: Crazy Daisy Jug Band
12.00-; 15.00-; 18.00-: Bálvány Utca

5. Belvárosi Cukrászda
10.00-; 13.00-; 16.00-: Csehovics Gábor
11.00-; 14.00-; 17.00-: Jakab Csilla
12.00-; 15.00-; 18.00-: Gotthárd Norbert


6. Rákóczi-szobor
10.00-; 13.00-; 16.00-: Urbán Dávid
11.00-; 14.00-; 17.00-: Peltzer Géza
12.00-; 15.00-; 18.00-: Kovács Tibor

7. Murphy Borbár
10.00-; 13.00-; 16.00-: Duckshell
11.00-; 14.00-; 17.00-: Gömör Tamás
12.00-; 15.00-; 18.00-: SunCity Brass

8. Paulay Borház és Vendégház
10.00-; 12.00-; 14.00-; 16.00-: JennBenn Acoustic
11.00-; 13.00-; 15.00-; 17.00-: Red One House

9. Prés Wine Bar & Store
10.00-; 13.00-; 16.00-: Szlávics Anna
11.00-; 14.00-; 17.00-: Empty Pubs
12.00-; 15.00-; 18.00-: Vattafakka

10. Makk Marci Panzió
10.00-; 13.00-; 16.00-: Viháncos duó
11.00-; 14.00-; 17.00-: Poa Pratensis Bluegrass Band
12.00-; 15.00-; 18.00-: Evörgrín

11. Huli Vendégház
10.00-; 13.00-; 16.00-: Kréta zenekar
11.00-; 14.00-; 17.00-: Lépjünk a holdra
12.00-; 15.00-; 18.00-: Bad Habit

12. Vaskó Panzió
10.00-; 13.00-; 16.00-: Soundflash Memory
11.00-; 14.00-; 17.00-: Oranzs Band
12.00-; 15.00-; 18.00-: Vahúr csodát lát

13. Taverna Halsütő és Borozó
10.00-; 13.00-; 16.00-: Grubits Gergely
11.00-; 14.00-; 17.00-: Ling József
12.00-; 15.00-; 18.00-: GáBorozó

14. Bonchidai Csárda
10.00-; 13.00-; 16.00-: The Sign
11.00-; 14.00-; 17.00-: Purga
12.00-; 15.00-; 18.00-: carPEDIG-nem

15. Gólyafészek Étterem
10.00-; 13.00-; 16.00-: ZTM Group
11.00-; 14.00-; 17.00-: Gabor Amadeus
12.00-; 15.00-; 18.00-: Szász Péter

Kossuth tér:
19.30-20.00: Eredményhirdetések
20.00-21.00: Zsűri kedvencének koncertje
21.00-22.00: Közönség kedvencének koncertje
22.00- : Utcabál

A rendezvény ingyenesen látogatható!

vissza